ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

FotoKresy - plener fotograficzny z Tokiną na Ukrainie

2016-03-30
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
FotoKresy - plener fotograficzny z Tokiną na Ukrainie
Na sentymentalną podróż po Kresach Wschodnich zaprasza Tokina. W dniach 8-10 kwietnia organizuje plener fotograficzny na Ukrainie!

Tokina, wraz z projektem fotowarsztaty.com, zapraszają w weekend 8-10 kwietnia na plener fotograficzny na Ukrainie. Na czas zajęć będzie można bezpłatnie wypożyczyć obiektywy Tokiny. Fotografowane będą miasteczka kresowe, wsie malowniczo położone wśród gór, najstarsze ukraińskie drewniane cerkwie - słowem będzie to sentymentalna podróż na wschód, na historyczne Kresy.

O wielkim zainteresowaniu tą edycją opowiada Paweł Brzozowski - fotograf i filmowiec prowadzący zajęcia: "Mamy za sobą już dwie edycje tego pleneru. Obie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, bardzo nas cieszy, że burzycie błędny stereotyp, że Ukraina = wojna. Niepokoje przy granicy z Rosją, nie mają absolutnie żadnego wpływu na spokojny i sielski tryb życia w zachodniej części Ukrainy, przy granicy z Polską, tam gdzie jeździmy na nasze plenery".

Klimat można poczuć już przekraczając granicę (konieczny ważny paszport!), później jest jeszcze lepiej. Uczestnicy odwiedzą dawne polskie miasteczka, wsie zagubione pośród pól, fotografować będą zarówno pełne życia, pięknie przystrojone, czynne cerkwie obrządku wschodniego jak i opuszczone kościoły, w których już tylko hula wiatr. Skosztują ukraińskich potraw regionalnych, a nawet spotykają się z miejscowymi władzami.

Plener odbędzie się w weekend 8-10 kwietnia (dwa tygodnie po Wielkanocy). Cena 560 zł, obejmuje:

  • uczestnictwo w zajęciach,
  • 2 noclegi,
  • wyżywienie,
  • transport busem na Ukrainie.

Więcej informacji: www.fotowarsztaty.com. Rezerwacje oraz wszelkie pytania można zgłaszać pod adresem info@fotowarsztaty.com.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl