ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Newell M40 - poręczny namiot bezcieniowy

2020-10-30
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Newell M40 - poręczny namiot bezcieniowy
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED

Namiot bezcieniowy Newell M40 to mobilne studio fotograficzne. Z jego pomocą wykonasz atrakcyjne zdjęcia produktowe na potrzeby aukcji internetowych oraz profesjonalnych katalogów. Zestaw zawiera komplet teł, mały statyw oraz własne oświetlenie LED.

Po rozłożeniu namiot bezcieniowy Newell M40 jest sześcianem o boku 44 cm i waży 2,6 kg. Posiada dwa "wejścia". Zdjęcia można wykonywać zarówno z góry, jak i z boku, na wprost lub pod kątem. Na przykład górne okno idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zdjęć typu "flat lay".

 

Lekka rama wykonana z aluminium ma zapewniać odpowiednią sztywność konstrukcji, a wytrzymały materiał poszycia odporność na uszkodzenia. Montaż namiotu jest prosty i szybki. Po złożeniu natomiast cały zestaw zajmuje niewiele miejsca. Bez problemu można więc zabrać go ze sobą na zlecenie fotograficzne u klienta.

Namiot został wyposażony w dwa panele LED o maksymalnej jasności 8000 luksów. Świecą temperaturą barwową 5500 K z wysokim współczynnikiem oddania barw CRI na poziomie 92+. Nie wydzielają przy tym nadmiernej ilości ciepła. Można więc fotografować przez długie godziny, bez obaw o przegrzanie lampy, uszkodzenie namiotu, czy fotografowanego obiektu. Newell gwarantuje do 50 000 godzin bezawaryjnej i bezproblemowej pracy. Co ważne, pozycję paneli można dowolnie regulować w celu osiągnięcia różnych setupów oświetleniowych.

Wnętrze namiotu zostało ponadto pokryte specjalnym materiałem, który równomiernie rozprowadza generowane przez lampy światło. Dodatkowy dyfuzor pozwala z kolei uzyskać efekt rozproszonego, miękkiego oświetlenia, redukując przy tym powstawanie odblasków, odbić oraz cieni na fotografowanym produkcie.

W zestawie znajdują się trzy kolorowe tła (białe, czarne oraz pomarańczowe) wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na wilgoć i zagniecenia. Jest też niewielki statyw wraz z uchwytem na telefon komórkowy.

Newell M40 kosztuje 279 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl