ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Instax mini 70 - nowy maluch do fotografii natychmiastowej

2015-09-30
2 komentarzy
27
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Instax mini 70 - nowy maluch do fotografii natychmiastowej
Fujifilm wprowadza na rynek aparat Instax mini 70 do fotografii natychmiastowej, który naświetla zdjęcia o rozmiarze karty kredytowej

Tak jak poprzednik, nowy reprezentant serii "mini" naświetla kolorowe wkłady o wymiarach 86 x 54 mm (62 x 46 mm). Instax mini 70 występuje w trzech kolorach: "Canary Yellow", "Island Blue" i "Moon White". Jest przy tym mały i lekki, waży 281g (bez baterii, paska i wkładu) przy wymiarach 114 x 99 x 53 mm.

Instax mini 70 ma wiele trybów fotografowania, które pozwalają użytkownikowi cieszyć się fotografią natychmiastową w różnych sytuacjach. Podczas robienia autoportretów użytkownik może wybrać tryb "Selfie", który gwarantuje odpowiednią jasność i dostosowuje punkt ostrości do odległości fotografowania. Lusterko przy obiektywie pozwala sprawdzić kadrowanie. Funkcje takie jak "tryb statyw" i samowyzwalacz są idealne do zdjęć grupowych. Ponadto, tryb "makro" może być używany do fotografowania z odległości od 30 cm od fotografowanego obiektu, a tryb "Krajobraz" nadaje się do zdjęć odległych krajobrazów.

Instax mini 70 posiada również funkcję autokontroli ekspozycji, dzięki której można uchwycić zarówno główny fotografowany obiekt, jak i tło w naturalnych jasnych kolorach. Bez konieczności konfigurowania specjalnych ustawień użytkownik naciska jedynie spust migawki, a aparat automatycznie wykrywa jasność otoczenia i odpowiednio ustawia czas otwarcia migawki oraz natężenie błysku. Funkcja ta pozwala uzyskać obrazy o naturalnej jasności nawet na zdjęciach wykonywanych w ciemnych pomieszczeniach.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl