ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Konkurs Zeiss Photography Award otwarty na zgłoszenia! Jan Wodziński

Konkurs Zeiss Photography Award otwarty na zgłoszenia!
fot. Tamina Florentine Zuch - laureatka zeszłorocznej edycji Zeiss Photography Award
Ruszył międzynarodowy konkurs fotograficzny organizowany przez firmę Zeiss. Tegoroczny temat brzmi "Znaczące miejsca"

W tegorocznym konkursie fotograficznym Zeiss Photography Award fotografowie będą zmagać się w kategorii "Znaczące miejsca". Jak twierdzą organizatorzy, kategoria ta otwiera spore pole do działania, pozwalając skupić się nie tylko na fizycznym pięknie danej lokalizacji, ale także jej kulturowym i emocjonalnym znaczeniu.

Zgłoszenie na konkurs jest bezpłatne - należy nadesłać od 5 do 10 fotografii, które będą następnie oceniane przez jury w składzie: dr Jurgen Schadeberg - fotograf, Claire Richardson - podróżniczka i fotoedytorka oraz Sarah Toplis - dyrektorka wykonawcza serwisu The Space. Zdjęcia można nadsyłać do 7 lutego przyszłego roku.

fot. Tamina Florentine Zuch - laureatka zeszłorocznej edycji Zeiss Photography Award
fot. Tamina Florentine Zuch - laureatka zeszłorocznej edycji Zeiss Photography Award

 Laureat tegorocznej edycji konkursu Zeiss Photography Award otrzyma obiektywy firmy Zeiss o łącznej wartości 12 000 euro, 3000 euro na wydatki związane z wyprawą fotograficzną w wymarzone miejsce a także wyróżnienie i wywiad na stronie World Photography Organization, która jest współorganizatorem konkursu. Najlepsze zdjęcia zostaną także pokazane na wystawie, która będzie miała miejsce od 21 kwietnia do 7 maja w londyńskim Somerset House.

Ogłoszenie zwycięzcy oraz przedstawienie shortlisty odbędzie się w marcu 2017, natomiast wręczenie nagród - miesiąc później. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie World Photography Organization.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl