ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Widowiskowy "unReal" - premierowy pokaz filmu w Multikinie [wideo]

2015-10-08
15 komentarzy
26
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Widowiskowy "unReal" - premierowy pokaz filmu w Multikinie [wideo]
Multikino wspólnie z 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na premierowy pokaz filmu "unReal" o ekstremalnych sportach rowerowych

Połączenie ewolucji najlepszych zawodników na świecie i do tej pory nie stosowanych technik realizacji sprawia, że film "unReal" to widowisko które powinni zobaczyć nie tylko fani Downhillu i Freeride’u rowerowego, ale wszyscy pragnący poczuć jak przekracza się granice grawitacji i strachu. "unReal" to pierwszy w historii film rowerowy nakręcony w technologii 4K. To widowisko stworzone przez pasjonatów dla wszystkich idących pod prąd i szukających ucieczki od codzienności.

Premierowy pokaz filmu "unReal" odbędzie się 15 października o 20:00 w 14 kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze. Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl w cenach: normalny - 22 zł lub ulgowy, z legitymacją studencką lub z kodem zniżkowym z Facebooka Multikino Polska (tylko w kasie kina) - 18 zł.

W filmie występują: Brandon Semenuk, Brett Rheeder, Brook MacDonald, Cam McCaul, Finn Iles, Graham Agassiz, Ian Morrison, James Doerfling, Matty Miles, Stevie Smith, Thomas Vanderham, Tom van Steenbergen. Zdjęcia powstały w takich miejscach jak: Cambria (Kalifornia), Dubois (Wyoming) oraz Kolumbia Brytyjska: Lillooet River, Pemberton Icecap, Squamish, Sunshine Coast, Whistler.

Więcej o filmie dowiedzieć się można na stronie producenta: www.tetongravity.com/films/unreal

Zobacz zwiastuny "unReal"

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl