ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

Photos for Life - charytatywny stock fundacji Rak'n'Roll Antoni Żółciak

2014-10-20
4 komentarzy
57
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Photos for Life - charytatywny stock fundacji Rak'n'Roll
fot. Paweł Fabjański, Photos for Life
Ruszył "Photos for Life" - pierwszy na świecie charytatywny bank zdjęć. Dochód ze sprzedaży zostanie w całości przeznaczony na walkę z rakiem

Pod tym adresem znajdziecie nowy, charytatywny bank zdjęć, który do życia powołała fundacja Rak'n'Roll. Co istotne, fotografie są nie tylko dobre jakościowo, ale - przede wszystkim - służą dobrej sprawie. Cały zysk, jaki organizatorzy akcji uzyskają ze sprzedaży kadrów, przeznaczony zostanie na cele dobroczynne - terapię pacjentów cierpiących na nowotwór. "Mało kto wie, że ponad 60 proc. chorych wygrywa walkę z rakiem. W naszych kampaniach nieustannie walczymy ze schematami myślenia o chorobie nowotworowej. W ramach akcji "Photos for Life" chcemy przekazywać pozytywną energię i po raz kolejny pokazać, że rak to nie wyrok. Na zdjęciach przedstawiamy ludzi, którzy żyją z rakiem na co dzień, mają rodziny, marzenia i swój pomysł na życie. Ludzi, którzy emanują prawdziwą radością. Chcemy, by byli bardziej widoczni w przestrzeni publicznej i mogli inspirować innych", tłumaczy Jacek Maciejewski, Członek Zarządu Rak'n'Roll.

Kto może kupować fotografie? Firmy i osoby prywatne. Obraz uzyskany do użytku komercyjnego kosztować będzie 200 złotych, podczas gdy wykorzystanie prywatne uszczupli nasz portfel o 20 złotych. Zdjęcia dostępne są w sześciu kategoriach - Rodzina, Przyjaźń, Praca, Sport, Hobby i Przyroda.

Za realizację sesji fotograficznych i współpracę z twórcami (Łukaszem Ziętkiem, Pawłem Fabjańskim, Jackiem Porembą czy Karolem Grygorukiem) odpowiedzialna jest agencja Shootme.

fot. Paweł Fabjański, Photos for Life
fot. Paweł Fabjański, Photos for Life
fot. Paweł Fabjański, Photos for Life
fot. Jacek Poręba, Photos for Life
fot. Jacek Poręba, Photos for Life
fot. Jacek Poręba, Photos for Life
fot. Łukasz Ziętek, Photos for Life
fot. Łukasz Ziętek, Photos for Life
fot. Łukasz Ziętek, Photos for Life
Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl