ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

Przenieś się w czasie i miejscu z Instagramem [wideo] Antoni Żółciak

2014-01-08
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Przenieś się w czasie i miejscu z Instagramem [wideo]
Wybierz datę. Wskaż miasto. Potwierdź - i gotowe. Aplikacja Pic A Moment w mgnieniu oka pokaże Ci to, czego sobie zażyczyłeś

Nowa, estetycznie zaprojektowana aplikacja Pic A Moment bazuje na ścisłej współpracy z Instagramem. W gruncie rzeczy to prosta wyszukiwarka - a przy okazji dowód na gigantyczną popularność smartfonowej fotografii.

Powiedzmy, że chcesz zobaczyć, co działo się 31 grudnia w Warszawie czy Krakowie, i porównać rodzimą noc sylwestrową z tą, której doświadczali mieszkańcy Nowego Jorku. Cóż - wystarczy dosłownie kilka dotknięć palcem. Zadaniem Pic A Moment jest przedstawianie lokalnych historii. Z zasobów zdjęć i filmów opublikowanych w Instagramie, program pokaże te zgodne z określonymi na początku dyrektywami.

Można być pewnym, że Pic A Moment zaprezentuje fotografie z praktycznie każdego zakątka naszego globu. Dlaczego? Ano dlatego, że na serwery Instagramu trafia dziennie ponad 55 milionów obrazków. Łącznie jest ich już ponad 16 miliardów, z czego 60 procent przesłali użytkownicy spoza Stanów Zjednoczonych. Jeśli więc gdzieś są smartfony i dostęp do sieci - zdjęcia też się znajdą.

Antoni Żółciak

Nie istnieje dla niego życie bez klawiatury. Od kilku lat pisze do serwisów i magazynów o tematyce fotograficznej i technologicznej, często samemu chwytając za aparat. W DCP omawia m.in. ciekawostki sprzętowe i pomysły na oryginalne zdjęcia.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl