ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Tokina oficjalnie w Polsce – krakowska Delta wyłącznym dystrybutorem Krzysztof Mularczyk

2013-05-24
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Tokina oficjalnie w Polsce – krakowska Delta wyłącznym dystrybutorem
Firma Delta, dystrybutor w Polsce takich marek jak Samyang, czy Quantuum, została wyłącznym dystrybutorem marki Tokina. Efektem współpracy krakowskiej firmy z Kenko Tokina Co., Ltd ma być łatwy dostęp do pełnej gamy obiektywów, autoryzowany serwis oraz profesjonalne wsparcie techniczne.

Trudno o lepszą wiadomość dla polskich użytkowników lustrzanek. Tokina to, obok Sigmy i Tamrona, jeden z największych producentów wymiennej optyki, a niestety na naszym rynku często pojawiały się braki w dostępności niektórych szkieł, nie wspominając o problemach z serwisem.

Idzie jednak ku lepszemu. Delta ma zapewnić wszystkim użytkownikom pełne wsparcie techniczne. Trwają właśnie pracę nad uruchomieniem autoryzowanego serwisu, gdzie posiadacze obiektów będą mogli serwisować sprzęt, bez konieczności odsyłania go do serwisów europejskich. Wraz z wejściem produktów na rynek, przygotowana jest także promocyjna akcja powitalna. Od dzisiaj można nabyć pełną paletę obiektywów w okazyjnych, niższych cenach.

Wkrótce pod adresem www.tokinalens.pl pojawi się oficjalny serwis dedykowany marce Tokina. Na jej łamach dystrybutor informować będzie o aktualnościach, specjalnych wydarzeniach i nowościach sprzętowych. Dostępny jest już oficjalny profil na Facebooku FB/tokinapolska.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl