ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

System sprytynych mocowań Takeway już na polskim rynku

2017-07-16
1 komentarzy
8
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
System sprytynych mocowań Takeway już na polskim rynku
Takeway to solidne, kompaktowe i bardzo sprytne mocowania do aparatów i kamer dla aktywnych fotografów, filmowców i miłośników sportu

Na polskim rynku pojawiły się produkty firmy Takeway - wszechstronne i pomysłowe mocowania do aparatów, kamer sportowych, smartfonów i tabletów. Ułatwiają stabilne przymocowanie sprzętu na rowerze, motocyklu, deskorolce, w przestrzeni miejskiej lub w terenie. Z pewnością zainteresują więc wszystkich aktywnych fotografów, filmowców oraz miłośników sportu i podróży.

Warto podkreślić, że do produkty Takeway wytwarzane są ze stopu lotniczego aluminium oraz tworzyw sztucznych najwyższej jakości. Wykorzystane materiały mają więc gwarantować wytrzymałość oraz duży udźwig urządzenia, przy zachowaniu niewielkich rozmiarów i niskiej wagi.

Mocowanie uniwersalne Takeway R1 Ranger

Umożliwia pewny montaż urządzeń mobilnych na różnego rodzaju rurach o średnicy od 10 do 32 mm oraz krawędziach powierzchni płaskich o grubości od 5 do 32 mm. Dostosowanie urządzania do miejsca montażu umożliwiają umieszczone na końcach szczęk antypoślizgowe bloczki. Dołączona do zestawu gumowa opaska zapobiega przesuwaniu się szczęk po śliskich powierzchniach oraz chroni je przed zarysowaniem. Wbudowany w mocowanie Takeway R1 adapter pozwala na łatwy i szybki montaż płytek T-RC01, T-RC02, T-RC03 oraz innych akcesoriów z systemu Takeway.

Sugerowana cena detaliczna: 129 zł.

Mocowanie uniwersalne Takeway T1 Clampod

Szczęki mocujące T1 Clampod umożliwiają jego zainstalowanie na rurach o średnicy od 4 do 50 mm oraz na krawędziach płaskich powierzchni o grubości od 1 do 50 mm. Dostosowanie urządzania do miejsca montażu umożliwiają umieszczone na końcach szczęk antypoślizgowe bloczki. Załączona do zestawu nóżka T-S01 w połączeniu z uchwytem T-H01 pełni rolę podpory, umożliwiając postawienie T1 Calmpod na płaskiej powierzchni.

To mocowanie wyposażone zostało ponadto w głowicę kulową T-B01 oraz płytkę szybkiego montażu Takeway T-RC01. Płytka wyposażona została w standardowe mocowanie statywowe męskie 1/4” umożliwiające montaż większości sprzętu fotograficznego i filmowego. Górna część płytki pokryta została gumą zapobiegającą obracaniu się zamontowanego na niej urządzenia.

Sugerowana cena detaliczna: 209 zł.

Zestaw Takeway T1+ Clampod ze statywem G1 (zdjęcia poniżej) kosztuje 249 zł.

Ramię elastyczne Takeway T-FN01

Takeway T-FN01 to wysokiej jakości ramię elastyczne, przeznaczone do systemu mocowań uniwersalnych Takeway. Ramię umożliwia montaż oraz ustawienie w dowolnej pozycji akcesoriów o masie nie przekraczającej 800 g. Wbudowany w głowicę adapter pozwala na łatwy i szybki montaż płytek T-RC01, T-RC02, T-RC03 oraz innych akcesoriów z systemu Takeway. Ramię wyposażone zostało w zintegrowaną płytkę, umożliwiającą montaż na głowicy T-B01 oraz na mocowaniu uniwersalnym R1.

Sugerowana cena detaliczna: 85 zł.

Uchwyt do tabletu Takeway T-TH01

Takeway T-TH01 to kompaktowy uchwyt do tabletu, kompatybilny z systemem mocowań Takeway. Wykonany został plastiku najwyższej jakości, zapewniającego niską wagę i wytrzymałość, ale i  bezpieczeństwo zamontowanego w nim urządzenia. Ruchome ramiona zapewniają łatwy transport i przechowywanie oraz umożliwiają dostosowanie urządzenia do rozmiarów tabletu. T-TH01 umożliwia montaż tabletów o maksymalnej przekątnej 11,6 cala oraz masie nie przekraczającej 800 g. Uchwyt wyposażony został w mocowanie statywowe żeńskie 1/4”, zapewniające jego kompatybilność z płytkami szybkiego montażu Takeway T-RC01, T-RC02 oraz innymi mocowaniami wyposażonymi w standardowe mocowanie statywowe.

Sugerowana cena detaliczna: 69 zł.

Uchwyt do telefonu Takeway T-PH02

Takeway T-PH02 to uchwyt do telefonu, kompatybilny z systemem mocowań Takeway. Uchwyt zaprojektowany został tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo oraz użyteczność zamontowanego w nim urządzenia. Ramiona boczne uchwytu pewnie trzymają telefon, chroniąc go jednocześnie przed uszkodzeniem. Ruchoma blokada zabezpiecza telefon przed wysunięciem się z uchwytu podczas jazdy na rowerze lub motocyklu, nawet w najtrudniejszym terenie. Takeway T-PH02 umożliwia montaż telefonów o przekątnej od 4 do 5,7 cala oraz masie nie przekraczającej 200 g. Uchwyt wyposażony został w zintegrowaną płytkę, umożliwiającą jego montaż na głowicy T-B01 oraz na mocowaniu uniwersalnym R1. Takeway T-PH02 wykonany został ze stopu lotniczego aluminium oraz plastiku najwyższej jakości, dzięki czemu jest lekki i wytrzymały.

Sugerowana cena detaliczna: 65 zł.

Głowica kulowa Takeway T-B01

Takeway T-B01 to mała i lekka głowica kulowa przeznaczona do systemu mocowań uniwersalnych Takeway. Głowica umożliwia ustawienie zamontowanego na niej sprzętu w pożądanej pozycji. Wbudowany w głowicę adapter pozwala na łatwy i szybki montaż płytek T-RC01, T-RC02, T-RC03 oraz innych akcesoriów z systemu Takeway.

Głowica T-B01 wykonana została ze stopu lotniczego aluminium, łączącego wysoką wytrzymałość z niską wagą. Wykonane z wytrzymałej stali pokrętła głowicy zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie, a wygodne, żłobione uchwyty z tworzywa sztucznego gwarantują pewną obsługę nawet w rękawiczkach. W zestawie wraz z głowicą znajduje się płytka szybkiego montażu Takeway T-RC01. Płytka wyposażona została w standardowe mocowanie statywowe męskie 1/4” umożliwiające montaż większości sprzętu fotograficznego i filmowego. Górna część płytki pokryta została gumą zapobiegającą obracaniu się zamontowanego na niej urządzenia.

Sugerowana cena detaliczna: 85 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl