ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Yongnuo YN600EX-RT II - alternatywa dla flagowej lampy Canon Jan Wodziński

2017-01-27
21 komentarzy
68
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Yongnuo YN600EX-RT II - alternatywa dla flagowej lampy Canon
TTL, HSS i łączność bezprzewodowa zgodna z systemem Canon RT - Yongnuo zaprezentowała odświeżoną wersję zaawansowanej lampy błyskowej

Nowa lampa błyskowa Yongnuo YN600RT II jest odświeżoną wersją profesjonalnego modelu YN600RT. Jest kompatybilna z bezprzewodowym systemem błysku Canon RT, w którym może pracować zarówno w trybie "Master" jak i "Slave".

Yongnuo YN600RT II posiada liczbę przewodnią 60, określoną dla czułości ISO 100 i długości ogniskowej wynoszącej 200. Obsługuje tryb TTL oraz tryb szybkiej synchronizacji - HSS - z maksymalnym czasem otwarcia migawki wynoszącym 1/8000 s.

 

Chiński producent postawił na funkcje bezprzewodowe nowej lampy - we wspomnianym trybie kompatybilności z systemem Canon RT obsługuje 15 kanałów zarówno w trybie TTL, manualnym, HSS oraz stroboskopowym. Lampa wyposażona jest także w fotocelę, dzięki czemu jest kompatybilna w trybie "Slave" z sytemem Nikona a także Canona oraz Yongnuo niewyposażonymi w transmiter bezprzewodowy.

YN600RT II wyposażona jest w interfejs USB służący aktualizacji oprogramowania; producent deklaruje także, że jedną z wyróżniających cech nowej lampy jest ultrakrótki czas pełnego ładowania, wynoszący zaledwie 2 sekundy. Jeżeli potrzebowalibyśmy jeszcze krótszego czasu, zapewnić go ma opcjonalny, zewnętrzny zasilacz.

Nowa lampa jest już dostępna na rynku - kosztuje 118 dolarów na eBay'u lub 115 dolarów na Amazonie. Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl