ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Impact Venture TTL 600 Ws - głowica z pomiarem błysku i akumulatorem Jan Wodziński

2016-09-27
3 komentarzy
18
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Impact Venture TTL 600 Ws - głowica z pomiarem błysku i akumulatorem
Impact prezentuje nową, studyjną lampę błyskową o mocy 600 Ws wyposażoną w TTL, tryb HSS oraz zasilanie bateryjne

Wśród wielu ciekawych premier z którymi mieliśmy do czynienia przed oraz podczas tegorocznej Photokiny warto wspomnieć o jeszcze jednej propozycji oświetlenia studyjnego.

Lampa Impact Venture TTL 600 Ws dysponuje - jak wskazuje nazwa - mocą 600 Ws, która regulowana jest w zakresie 8 stopni przysłony. Najkrótszy czas synchronizacji w trybie HSS wynosi 1/8000 s. Producent deklaruje, że pełne naładowanie baterii wystarczy na 500 błysków o pełnej mocy.

Najkrótszy czas błysku nowej lampy to 1/19500 s, natomiast najdłuższy - 1/455 s. Lampa posiada dwa tryby działania - Quick Mode, w którym światło ma mniejszą moc, lecz czas ładowania lampy wynosi 1,2 s oraz Power Mode, w którym lampa ładuje się dłużej (3 sekundy) lecz dysponuje pełną mocą błysku. Temperatura barwowa światła lampy jest regulowana cyfrowo i jest niezależna od jego mocy - producent deklaruje wahanie w zakresie jedynie 50 kelwinów.

Model Venture TTL 600 Ws posiada tryb TTL zgodny z aparatami Canon, Nikon oraz Sony. Jest on także wyposażony w odbiornik radiowy kompatybilny ze zdalnym wyzwalaczem producenta a także światło modelujące LED o mocy 15 W działające w czterech trybach.

Model Impact Venture TTL 600 Ws kosztuje 999 dolarów. W zestawie - oprócz lampy - znajdziemy baterię, ładowarkę, chwyt pistoletowy, przewód PC a także podstawowy reflektor i mocowanie statywowe. Całość zapakowana jest w wytrzymałą, aluminiową walizkę.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl