ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Eupidere - polska marka stylowych pasków do aparatów

2015-10-14
0 komentarzy
64
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Eupidere - polska marka stylowych pasków do aparatów
Chcesz, aby Twój aparat wyglądał wyjątkowo? Na rynku pojawiła się polska marka Eupidere, oferująca eleganckie, skórzane paski

Skórzane paski fotograficzne Eupidere zostały stworzone z myślą o aparatach klasycznych oraz stylizowanych aparatach cyfrowych. Ponadczasowe, czyste kroje, pozbawione zbędnych klamer, szwów i wzorów, idealnie komponują się z piękną formą dalmierzy, analogowych lustrzanek, a także cyfrowych bezlusterkowców.

Producent zapewnia, że do produkcji pasków używane są wyłącznie naturalne, selekcjonowane skóry bydlęce. Przy doborze oceniane są właściwości fizyczne oraz mechaniczne skóry, a ostatecznie stosowane są płaty nie tylko pozbawione skaz wizualnych, ale również dostatecznie grube i nierozciągliwe. Wcześniej każdy z płatów garbowany jest w specjalnej wyprawie tak, aby gotowy produkt na długo zachował swoje właściwości mechaniczne oraz wytrzymałość. Wszystkie elementy metalowe i okucia wykonane są wyłącznie z wytrzymałej stali. Kółka mocujące dodatkowo zahartowano, aby stały się wytrzymałe, sprężyste i odporne na odkształcenia. Stal pokryta chromem jest zabezpieczona przed rdzewieniem, a jednocześnie idealnie nawiązuje do stylistyki klasycznych aparatów.

Paski Eupidere dostępne są na stronie www.eupidere.com w cenach od 89 do 129 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl