ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Case Logic Memento - nowa seria toreb na sprzęt foto

2015-04-08
0 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Case Logic Memento - nowa seria toreb na sprzęt foto
Dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów - w ofercie firmy Case Logic pojawiła się nowa seria toreb "Memento"

W skład serii Memento marki Case Logic wchodzą futerały na kamery sportowe, torby na aparaty DSLR oraz kompakty, a także ergonomiczne torby na aparaty systemowe (bezlusterkowce) oraz tzw. megazoomy. Wszystkie nowości zaprojektowano tak, by były maksymalnie wygodne w codziennym użytkowaniu i zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa przenoszonego sprzętu.

Dla użytkowników GoPro oraz innych kamer sportowych przeznaczone są futerały Action Cam Organizer Case oraz Action Cam Organizer Case Plus - oba mogą pomieścić po dwie kamery oraz akcesoria do nich (elastyczne przegrody wewnętrzne ułatwiają zachowanie porządku i zapewniają wygodny dostęp do zawartości futerału). Model Action Cam Organizer Case Plus dodatkowo wyposażony jest w specjalną przegrodę na okablowanie, karty SD, instrukcje i inne przedmioty.

Posiadaczy aparatów DSLR powinny zainteresować dwie nowości z rodziny Case Logic Memento: torba na ramię Compact DSLR oraz kabura Compact DSLR Holster (na zdjęciu wejściowym). Obydwie pomieszczą podstawowy zestaw sprzętu i mają miękko wyściełane ścianki, zapewniające bezpieczeństwo aparatom oraz akcesoriom. Torba na ramię Compact DSLR dodatkowo wyposażona jest w regulowaną, elastyczną przegrodę, która umożliwia użytkownikowi idealne dopasowanie wnętrza do jego potrzeb. Atutem kabury Compact DSLR jest z kolei wygodny dostęp z góry do wnętrza - dzięki temu możliwe jest błyskawiczne wyjęcie z niej aparatu.

Nową kolekcję Case Logic uzupełniają rozwiązania stworzone z myślą o aparatach kompaktowych, a także bezlusterkowcach i tzw. megazoomach - czyli futerały Point & Shoot Camera Case i Compact System/High Zoom Camera Case. Ich projektanci skupili się na zapewnieniu użytkownikom zarówno odpowiedniej przestrzeni na ich sprzęt, jak i wysokiego poziomu ochrony.

Futerały wykonane są z odpornego na zużycie i uszkodzenia materiału, zaś wewnętrzne kieszenie ułatwiają zachowanie porządku i wygodne przenoszenie akcesoriów. Kluczowe cechy produktów z serii Case Logic Memento to minimalistyczne wzornictwo i doskonałe materiały, gruba warstwa wyściełająca zapewnia bezpieczeństwo, miękkie przegrody wewnętrzne umożliwiające konfigurowanie wnętrza toreb, regulowane paski, boczne kieszenie ułatwiają przechowywanie akcesoriów  oraz możliwość przypięcia do paska.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl