ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Artykuł promocyjny

Olympus Stylus SH-1 - stylowy podróżnik

2014-06-15
0 komentarzy
1
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Olympus Stylus SH-1 - stylowy podróżnik
Stylus SH-1 to designerski i zaawansowany kompakt, o zaskakująco dużych możliwościach. Wyposażony w matrycę 16 Mp i 24-krotny, stabilizowany w 5 osiach zoom, będzie idealnym towarzyszem każdej podróży!

Zacznijmy jednak od początku. To, co w pierwszej chwili przyciąga naszą uwagę, to oczywiście świetne wzornictwo aparatu – nie oszukujmy się, fotograf to esteta, a aparaty cyfrowe to jeden z ulubionych tematów designerów – projektanci Olympusa spisali się świetnie, bo smukły i minimalistyczny SH-1 to klasyczna elegancja – wykonaną w stylu PEN obudowę wycięto z lekkiego i wytrzymałego aluminium, a całość wykończono fakturowaną syntetyczną skórą.

Stylus SH-1 wygląda świetnie, to pewne, ale zajrzyjmy pod maskę! Sercem aparatu jest sensor BSI CMOS 16 Mp, który dzięki zastosowaniu procesora TruePic VII, pracuje w szerokim zakresie czułości, sięgającym wartości ISO 6400. Za jego sprawą nieporuszone zdjęcia zrobimy nawet w słabym świetle. Stylus SH-1 jest też zaskakująco szybki – potrafi rejestrować imponujące 11 ujęć na sekundę w pełnej rozdzielczości i nawet do 60 kl./s przy ograniczonej rozdzielczości 3 Mp.


Zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu redukuje drgania we wszystkich pięciu osiach
Zaawansowana optyczna stabilizacja obrazu redukuje drgania we wszystkich pięciu osiach

Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim imponujący 24-krotny zoom z prawdziwym szerokim kątem 25 mm i niezwykle skuteczną, 5-osiową optyczną stabilizacją obrazu. Dzięki niej zrobimy ostre zdjęcia nawet przy dużych zbliżeniach i nagramy filmy z prędkością 240 kl./s z tylnego siedzenia pędzącego skutera! Kadrowanie i wygodną obsługę ułatwia duży (3-cale) dotykowy ekran LCD o dobrej rozdzielczości 460 tys. pikseli. Dodatkowo pokryto go panelem ochronnym, który zapobiega zarysowaniom, o które – jak wiadomo – podczas podróży, nie trudno.


Dzięki łączności bezprzewodowej Wi-Fi w Olympusie SH-1, zdjęcia do serwisów społecznościowych wrzucimy z dowolnego miejsca
Dzięki łączności bezprzewodowej Wi-Fi w Olympusie SH-1, zdjęcia do serwisów społecznościowych wrzucimy z dowolnego miejsca

Stylus SH-1 to też wszystkie najnowsze technologie, stosowane obecnie przez Olympusa. Oferuje całą gamę kreatywnych narzędzia, takich jak filtry artystyczne, zdjęcia z interwałem, fotostory czy inteligentna panorama. Ważnym atutem jest niewątpliwie łączność bezprzewodowa Wi-Fi, dzięki której zdjęcia do serwisów społecznościowych wrzucimy z dowolnego miejsca, nie czekając aż skopiujemy je na komputer. Ponadto dzięki łatwej w instalacji i obsłudze aplikacji Ol. SHARE, smartfona użyjemy również jako pilota do naszego SH-1. Telefonem zdalnie zmienimy więc zakres zoomu, wybierzemy punkt ostrości i – wreszcie – wyzwolimy migawkę!

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl