ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Olympus Stylus SH-1 - stylowy kompakt z dużymi możliwościami Krzysztof Mularczyk

2014-03-31
0 komentarzy
10
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Olympus Stylus SH-1 - stylowy kompakt z dużymi możliwościami
Estetyka retro w stylu PEN i najnowsze rozwiązania Olympusa stosowane w bezlusterkowcach OM-D w nowym kompakcie Stylus SH-1

Najnowszy aparat kompaktowy Olympus Stylus SH-1 to klasyczna linia oraz połączenie syntetycznej skóry z aluminiowym korpusem. Obsługiwany przez szybki procesor obrazu TruePic VII (ten sam co w OM-D E-M1), Stylus SH-1 został wyposażony w 16-megową matrycę 1/2.3" i 24-krotny zoom optyczny (odpowiednik 25-600 mm) o maksymalnej jasności f/3-6,9. SH-1 jest pierwszym kompaktem Oympusa oferującym zaawansowaną 5-osiową stabilizację obrazu, znaną z bezlusterkowców OM-D. Jej wysoką skuteczność użytkownicy docenią przy fotografowaniu w słabych warunkach oświetleniowych, przy korzystaniu z maksymalnego zakresu zoomu, jak i przy filmowaniu Full HD.

W nowym Olympusie znajdziemy dotykowy 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 460 000 px i wbudowane Wi-Fi przydatne do łączenia z tabletem lub smartfonem. Aplikacja Ol.SHARE pozwoli na szybkie kopiowanie zdjęć i filmów z aparatu na urządzenie mobilne, którego można użyć też jako jako pilota zdalnego sterowania - telefonem zmienimy zakres zoomu, wybierzemy punkt ostrości i np. wyzwolimy migawkę. Wśród funkcji obecnych w aparacie warto wymienić 7 filtrów artystycznych, zdjęcia z Interwałem, Fotostory, Inteligentna Panorama.

Olympus Stylus SH-1 będzie dostępny od połowy kwietnia 2014 w kolorach: srebrnym, czarnym i białym, w cenie poniżej 400 dolarów.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl