ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Konkursy

Zostań twarzą Kalendarza Fujifilm Instax 2014

2013-10-04
0 komentarzy
5
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Zostań twarzą Kalendarza Fujifilm Instax 2014
Rozpoczyna się casting na twarz Kalendarza Fujifilm. W tym roku karty Kalendarza będą częściowo wykonane aparatem Instax

Casting internetowy, który odbywa się na stronie calendar.instax.eu potrwa do 6 grudnia. Kandydaci na jedną z 12 twarzy projektu proszeni są o przesłanie swoich danych oraz kilku zdjęć. Na podstawie dodatkowego castingu zostaną wybrani bohaterowie Kalendarza Instax 2014, którego premiera odbędzie się na początku przyszłego roku. Jak co roku, dochód ze sprzedaży numerowanych egzemplarzy Kalendarza zostanie przekazany na cele charytatywne.

Jak mówi organizator, "czekamy na zgłoszenia zarówno modelek, które mogą poszczycić się bogatym portfolio, jak i dziewczyn bez doświadczenia. Zapraszamy do projektu także mężczyzn. Szukamy osób o nieprzeciętnej urodzie, które na castingu "na żywo" lub na wideo – to drugi etap wyboru bohaterów kalendarza – udowodnią, że praca przed obiektywem to dla nich dobra zabawa". Warunek jest jeden: trzeba mieć ukończone 18 lat.

Projekt Kalendarz Fujifilm sięga 2006 roku, kiedy ukazała się jego pierwsza edycja. W tym roku w projekcie, poza Polską, weźmie udział jeszcze kilka krajów europejskich. Wystąpienie w sesji do kalendarza to często otwarcie drzwi do prawdziwej kariery w świecie modelingu. Jeszcze w grudniu 12 osób wybranych w dwustopniowym castingu weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, która odbędzie się w Warszawie. Fotografie do kart Kalendarza zostaną częściowo wykonane aparatem do fotografii natychmiastowej Fujifilm Instax. "To pomysł na pokazanie, jak w ciekawy sposób, dzięki postprodukcji, można łączyć fotografię cyfrową z natychmiastową" – podkreśla Fujifilm.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl