ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Warsztaty fotografii sensualnej oraz konkurs Quadralite

2019-02-07
0 komentarzy
13
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Warsztaty fotografii sensualnej oraz konkurs Quadralite
Quadralite zaprasza na warsztaty fotografii sensualnej prowadzone przez Arcadiusa Mauritza, oraz do wzięcia udziału w konkursie fotografii portretowej Quadralite Photo Contest

Warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem i Quadralite

Dzięki pracy w kameralnej grupie każdy z uczestników będzie miał możliwość przetestować lampy i akcesoria z asortymentu Quadralite oraz wykonać fotografie pod okiem Arcadiusa Mauritza. Ponadto wszelkie wątpliwości na tematy techniczne lub związane z wyborem sprzętu oświetleniowego rozwieje brand manager marki Quadralite, Marcin Woźniak. Warsztaty odbędą się w przestrzeni warszawskiego Studio 4MC, dnia 16 lutego 2019 r.

Zapisy na warsztaty odbywają się drogą mailową pod adresem: warsztaty@quadralite.pl. W tytule wiadomości należy wpisać WARSZAWA. Koszt udziału wynosi 150 zł. Kwota ta będzie zwracana uczestnikom w postaci bonu rabatowego na zakupy w firmowym sklepie marki dostępnym pod adresem www.store.quadralite.eu Bon ten będzie możliwy do zrealizowania przy zakupach o wartości powyżej 800 zł.

Program warsztatów wraz z pełną informacją dostępny jest na stronie organizatora.

Konkurs fotografii porterowej Quadralite Portrait Contest

Aby wziąć udział w Quadralite Portrait Contest należy na internetowym serwisie Instagram opublikować zdjęcia oznaczone hashtagiem #QuadralitePortraitContest. Publikacja musi nastąpić do 14 lutego bieżącego roku, natomiast ogłoszenie wyników nastąpi 25 lutego.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Jury, w skład którego wchodzą: ambasador Quadraite Arcadius Mauritz, przedstawiciel serwisu Fotopolis.pl oraz reprezentant Quadralite. Redakcja Fotopolis.pl obejmuje konkurs swoim patronatem medialnym a zdjęcia zwycięzców będą opublikowane na jego łamach. Pierwszą nagrodą w konkursie jest indywidualna konsultacja portfolio z Arcadiusem Mauritzem.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie quadralite.pl.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl