ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Wystawy

Olympus Perspective Playground przyjeżdza do Polski

2019-01-31
13 komentarzy
67
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Olympus Perspective Playground przyjeżdza do Polski
Do tej pory w Europie Olympus Perspective Playground odwiedziło już ponad 420 000 osób. Teraz ta interaktywna wystawa zawita do Wrocławia!

Od 15 lutego do 10 marca 2019 roku, w starej zajezdni tramwajowej „Dąbie”, przy ulicy Tramwajowej we Wrocławiu, na ponad 2000 metrów kwadratowych entuzjaści i zawodowi fotografowie będą mieli szansę wejść do wyjątkowego świata optyki i sztuki audiowizualnej. Perspective Playground w zabawny i artystyczny zarazem sposób pokazuje, jak duże znaczenie mają obiektywy i technologie optyczne, wykorzystywane w aparatach fotograficznych, naukach przyrodniczych i w medycynie. Inspirująca wystawa sztuki staje się fotograficznym placem zabaw i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Wśród twórców Perspective Playground są tacy artyści jak Morag Myerscough i Luke Morgan, znani na całym świecie dzięki swoim wyjątkowym, dużym konstrukcjom, które ozdabiają neonowymi, geometrycznymi wzorami oraz kształtami. Do każdej z nich dodają również napisy zawierające pozytywnie brzmiące wiadomości. Specjalnie z myślą o Olympus Perspective Playground stworzyli pełną intensywnych kolorów, nieustannie zmieniającą się, interaktywną instalację „Super Labyrinth”. Z kolei instalacja „EyeCatcher” przygotowana przez Humatic pokazuje piękno i osobliwość ludzkiej tęczówki oraz rosnące znaczenie systemów, które autonomicznie przetwarzają dane biometryczne. Instalacji i przeróżnych atrakcji jest jednak dużo więcej!

Zwiedzający wystawę będą mieli również okazję przetestować aparaty OM-D oraz PEN, dowiedzą się więcej o marce i firmie Olympus, wydrukują swoje ulubione zdjęcia, doświadczą malowania światłem oraz wezmą udział wielu warsztatach i wydarzeniach, organizowanych także wieczorami. Każdy uczestnik wystawy otrzyma w prezencie kartę SD ze zdjęciami, które sam wykonał na miejscu.

Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych i uznanych fotografów, współpracujących z marką od lat. Udział w nich jest bezpłatny, jednak ze względu na charakter edukacyjny, konieczna jest rejestracja na poszczególne formuły tych spotkań.

Wystawę Olympus Perspective Playground można oglądać przez cały tydzień, od niedzieli do środy w godzinach 11–21, a od czwartku do niedzieli od 11 do 23.

 

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak wymagana jest rejestracja na stronie organizatora. Uwaga, wśród uczestników (zapisanych do newslettera) rozlosowany zostanie Olympus OM-D E-M10 Mark III!

Więcej informacji znajdziecie na stronie Olympus Perspective Playground.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl