ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Foxfoto zaprasza na Dzień Otwarty

2018-06-19
0 komentarzy
7
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Foxfoto zaprasza na Dzień Otwarty
Wybierz się na Dzień Otwarty organizowany przez Foxfoto i przetestuj najnowsze gimbale FeiyuTech oraz obiektywy Laowa i akcesoria Saramonic

Firma Foxfoto – dystrybutor marek FeiyuTech, Laowa oraz Saramonic – wraz ze sklepem Proclub zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się w salonie Proclub w Krakowie przy ul. Masarskiej 8 (tuż przy Galerii Kazimierz) już w najbliższy piątek 22 czerwca 2018 r. w godzinach 11.00 – 17.00.

Podczas Dnia Otwartego będzie szansa zapoznania się ze stabilizatorami marki FeiyuTech, które zaprezentuje specjalista z firmy Foxfoto, a także sprawdzenia możliwości gimbali na sprzęcie demonstracyjnym lub własnym.

Ponadto będzie to doskonała okazja by poznać i przetestować pełną ofertę unikatowych obiektywów marki Laowa, w tym nowości: Laowa 9mm f/2.8 ZERO-D oraz Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro. Będzie można również przetestować mikrofony, rejestratory i inne produkty firmy Saramonic, co powinno szczególnie zainteresować filmowców i osoby zainteresowane profesjonalnym nagrywaniem dźwięku.

Dla wszystkich uczestników będzie przygotowany poczęstunek oraz specjalne oferty cenowe na produkty prezentowanych marek.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wolisz pojedyncze numery?
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl