ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Warsztaty Adobe Lightroom dla początkujących i średniozaawansowanych

2017-03-10
1 komentarzy
21
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Warsztaty Adobe Lightroom dla początkujących i średniozaawansowanych
Krakowska Szkoła Retuszu zaprasza na dwudniowe warsztaty z obsługi programu Adobe Lightroom

Odbywające się 18 i 19 marca w Krakowie oraz online warsztaty obsługi programu Adobe Lightroom będą okazją do nauki wywoływania plików RAW, korekcji kolorystycznej, zarządzania bazą fotografii oraz przygotowania do druku. Warsztaty prowadzi Michał Wiatrowski, fotograf i producent wystaw fotograficznych. Ekspert od przetwarzania obrazu i druku fotografii. Prowadzi sklep fotopapiery.pl. Wykonuje projekty graficzne i fotograficzne. Był wyróżniany wielokrotnie za prywatne projekty artystyczne i zdjęcia, m.in. przez World Photography Award, Nagrodą British Council oraz NCK.

18 marca przewidziany jest kurs dla początkujących. Podczas warsztatów poznasz możliwości Adobe Lightroom w zakresie dopasowania kolorów czy selektywnego przyciemniania i rozjaśniania zdjęć. Wiedza, którą zdobędziesz pozwoli Ci w znacznej mierze zautomatyzować proces obróbki zdjęć, co przełoży się na efektywność Twojej pracy. Nauczysz się również przygotowywać zdjęcia do druku oraz do publikacji zdjęć w Internecie. Będziesz także wiedział, jak wykorzystać Lightroom do tworzenia i zarządzania bazą fotografii.

19 marca Szkoła Retuszu zaprasza na warsztaty z Lightrooma osoby średniozaawansowane, które chcą poznać w pełni potencjał oprogramowania. W programie przewidziano m.in. pracę z wieloma katalogami, import i eksport katalogów, a także profilowanie RAW-ów oraz pracę nad zdjęciami portretowymi, krajobrazu oraz architektury. Warsztaty dostępne są w opcji stacjonarnej i transmisji online.

Cena warsztatów to 399 zł stacjonarnie oraz 299 zł online. Uczestnicy, którzy zapiszą na oba poziomy otrzymają zniżkę 150 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie drukowane 1 rok - 199,00 zł
Wydanie elektroniczne 1 rok - 127,50 zł
Wolisz pojedyncze numery?
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl